Taśmy odblaskowe

Bądź widoczny
Bądź bezpieczny

O NAS

Firma ADO Odblaski istnieje od 1998 roku. Zajmujemy się dystrybucją taśm odblaskowych dla przemysłu odzieżowego, do produkcji profesjonalnej odzieży zawodowej oraz odzieży do użytku prywatnego a także do produkcji obuwia, toreb, plecaków i innych wyrobów, w których użycie wysokiej jakości materiałów odblaskowych zwiększa bezpieczeństwo ich użytkowników.

Od 2003 roku, jesteśmy znani jako dostawca taśm firmy 3M. W naszej ofercie posiadamy również certyfikowane taśmy innych producentów, o wysokiej jakości, w zakresie deklarowanych parametrów.

Zależy nam na statusie renomowanego dostawcy na obsługiwanych przez nas rynkach. Dlatego na pierwszym miejscu stawiamy partnerskie relacje z naszymi Klientami oraz zabezpieczenie ich produkcji, poprzez bezwzględne utrzymywanie zapasów magazynowych oraz zachowanie wysokiej jakości naszych usług. Wiemy, że dostępność szerokiej gamy produktów, to zapewnienie sprawności i płynności produkcji naszych Klientów.

Pracownicy ADO Odblaski na bieżąco pogłębiają swoją wiedzę w zakresie technologii i zastosowań materiałów odblaskowych dla ochrony osób tak, aby sprostać oczekiwaniom dzisiejszego rynku.